Повірка лічильників води

НАШІ ПОСЛУГИ

Повірка лічильника води без демонтажу


ТОВ «Бюро повірки» було засноване в 2019 році та веде свою діяльність в м. Київ та області. За час існування, станом на червень 2020 року було виконано 20 000 перевірок лічильників води та тепла різноманітних типів, класів і років випуску. Тісна співпраця з Уповноваженою Лабораторією «ЕТАЛОН-АСП» дозволяє забезпечувати готовність результатів, зазвичай, на наступний день після оплати.

Повірка приладів обліку гарячої та холодної води проводиться за адресою замовника, без зняття лічильника та пломб, займає від 5 до 15 хвилин. Необхідно надати можливість під'єднатися до справного крану, мати простір перед лічильником для встановлення камери від 10 сантиметрів. В кінці тестів метролог оголосить попередній результат, згідно з яким буде залишено рахунок. Непридатні водяні лічильники оплаті не підлягають. Протягом 3-х робочих днів після зарахування коштів документи про повірку будуть відправлені Новою Поштою на зазначену адресу.Потрібна консультація?


Відправити запит

Важлива інформація про повірку водомірів

В якому випадку не можлива повірка водяного лічильника?

 • відсутня вода в мережі
 • водяний лічильник встановлено без вільного простору попереду, не менше 10 см
 • відсутня, несправна сантехніка або є підтікання крану
 • прилад обліку води має пошкодження, запітнів, не видно заводського номеру або має сліди присутності води всередині корпусу
 • під час перевірки відсутня повнолітня особа
 • антисанітарні умови ( захаращення квартири, бруд, пліснява і т.п.)
 • в приміщенні людина із захворюванням, що передається будь-яким контактним шляхом

Що буде робити майстер?

Метролог підключає установку до крану, камеру встановлює на прилад обліку. Вода зливається в раковину чи ванну. Фахівець проводить три тести перевірки згідно з класом і типом водяного лічильника. Процедура займає від 5 до 15 хвилин, витрачається близько 20 літрів води. Під час тестів НЕ використовувати воду, бойлер та пристрої очистки потрібно вимкнути та перекрити.

Що з приводу документів про повірку водомірів?

Оплату потрібно провести згідно з актом-рахунком, що залишив метролог, - з будь-якого банку, УкрПошти чи мобільного додатку. ВАЖЛИВО! В призначені платежу зазначити свою адресу - так ми ідентифікуємо Вас. Після підтвердження протоколів в уповноваженій Лабораторії на відділення Нової Пошти будуть відправлені: "свідоцтво" про справні водяні лічильники або "довідка про непридатність". Інформація щодо перевірки лічильників холодної води щоденно автоматично надходить до "білінгу" ПрАТ АТ КИЇВВОДОКАНАЛ. Щодо лічильників гарячої води на вимогу постачальника потрібно особисто подавати КОПІЮ свідоцтва, додатка до протоколу повірки у найближче відділення ЦКС. Оригінали - залишаються у вас.

Вартість повірки лічильників води в Києві

Де і як зробити повірку лічильників води в Києві?


Де повірити лічильник води в Києві зручно і за вигідною ціною - в Бюро повірки! У нас є все необхідне для проведення робіт з повірки лічильників води та тепла без зняття і з демонтажем. Щорічно персонал проходить навчання та підтвердження кваліфікації, обладнання обслуговується лише на сервісах виробника. Оптимізація процесів обробки дозволяє відправку готового свідоцтва на наступний день після оплати. Ми постійно працюємо над збільшенням та покращенням технічних можливостей підприємства, забезпечуємо персонал всім необхідним - спорядженням та індивідуальними засобами захисту.

Заявка

Замовити повірку
лічильника води

  Що треба знати про метрологічну повірку лічильника води

  Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», повірка лічильників холодної та гарячої води повинна виконуватися 1 раз на 4 роки. Дана процедура визначає придатність водомірів для подальшого використання. У тому випадку, коли отримані результати відповідають нормі, водяний пристрій обліку визнається придатним, що підтверджується відповідним "свідоцтвом". Якщо ж показники не відповідають нормам, видається "довідка про непридатність". Ремонт лічильника води можливий, але не вигідний - демонтаж, заміна частин, монтаж має велику затрату по часу і коштуватиме більше, ніж придбання нового. Враховуючи, що БЮРО ПОВІРКИ видає "довідку про непридатність" за результатами безкоштовно - вигідно спершу лічильник води перевірити, а потім за необхідності провести його заміну у нас або самостійно. Повірку приладу обліку води можна зробити двома способами:

  1. повірка на місці експлуатація без зняття лічильника води та пломб
  2. перевірка з демонтажем в Лабораторії

  Повірка водяних лічильників в лабораторії

  Роботи здійснюються в акредитованій лабораторії на стаціонарній проливній установці відповідно до технічних параметрів самого приладу. Перед демонтажем водомірів необхідно викликати інспектора постачальника для фіксації показників та зняття пломб. Згодом проводиться зняття приладу обліку, його доставка і перевірка в Лабораторії, повернення та встановлення на місце експлуатації. За можливості замовник може сам привезти лічильник води до лабораторії за адресою м. Київ, вул. Антоновича, 48.

  Повірка лічильників води на дому без демонтажу

  Більш швидке і зручне для замовника рішення - повірка водолічильників на дому без зняття. Процедура проводиться наступним чином:

  • В заздалегідь узгоджений час майстер приходить додому.
  • На водомір встановлюється камера.
  • До трубопроводу підключається переносна проливна установка АС-П.
  • Проводяться вимірювання, а їхні результати автоматично шифруються.
  • Оформлюється акт виконаних робіт.

  Оплата виконується після завершення робіт перевірки на розрахунковий рахунок компанії. Великий «плюс» - роботи проводяться в реальних умовах експлуатації приладів обліку води. Тобто показання будуть об'єктивними. Щоб повірити лічильник води на дому, потрібно близько 30 літрів води на 1 прилад і 15 хвилин часу.