Ціни на повірку лічильників

Вартість повірки лічильників в Києві


ТОВ «Бюро повірки» виконує повірку лічильників води та тепла за однією з найнижчих цін в регіоні. Відповідно для води - 300 грн, тепла - 1200 грн. Існує ряд знижок для людей з обмеженими можливостями та гуртових замовлень, учасників АТО. В оплату входить - оформлення, виклик метролога на об'єкт, проведення тестів, реєстрування результатів в Лабораторії та видача свідоцтва. Повірка тепла включає в себе демонтажні роботи, доставку лічильника в Лабораторію, повірку на стаціонарному обладнанні, встановлення на місце експлуатації.

Єдина додаткова оплата - послуги Нової Пошти. На час карантину відвідування офісу для отримання документів - не є можливим.

Ціни на послуги повірки лічильників

Міфи і реальність про повірку лічильників

  1. Компанія (К), що проводить повірку, заявляє про те, що співпрацює з постачальниками (ПП) послуги води чи тепла.

З постачальниками послуги є певна, умовна можливість підписати договір, згідно з яким ПП буде передавати замовлення в К, що надходять до нього. Чи це перевага? Однозначно - ні. По-перше - витрати по часу до моменту виконання замовлення більше 10 днів. По-друге, безкоштовно послугу ПП не робить, тому ціна на повірку стає більшою. ПП може вимагати повірку лічильника, але не має права вказувати у кого. Якщо ж вас змушують замовляти роботи у конкретної компанії - робіть висновки.

  1. Компанія, що проводить повірку, заявляє про те, що передає результати постачальнику води чи тепла.

Постачальник може мати таку домовленість лише з Уповноваженою Лабораторією. Тільки Лабораторія має Законодавче право зберігати результати повірки та додаткову інформацію згідно з вимогами Законодавства щодо Конфіденційності. Якщо компанія, у якої ви замовили повірку, не має Уповноваження, а лише Договір з Уповноваженою Лабораторією - Законодавчо вона НЕ МАЄ жодного права використовувати, зберігати чи передавати ваші дані. Наприклад, ТОВ «Бюро повірки» не має Уповноваження, але має Договір співпраці з ТОВ «ЕТАЛОН-АСП», виконує роботи щодо проведення повірки. Надалі до "білінгу" ПрАТ АТ "КИЇВВОДОКАНАЛ" інформація надається саме від «ЕТАЛОН-АСП». Деякі компанії "приписують" собі таку функцію, не пояснюючи суті - для штучного підняття свого "статусу".

  1. Компанія, що проводить повірку, пропонує чи вимагає оплатити роботу готівкою.

Враховуйте те, що метролог, який виконує роботу, працює на підприємстві зі статусом юридичної особи. Ми приймаємо лише безготівкову оплату на реквізити Компанії, вчасно та в повному обсязі платимо податки та пропонуємо вам не підтримувати "тіньові" схеми. Періодично до нас звертаються люди, що не отримали документи, та, у зв'язку з готівковою оплатою, не можуть знайти виконавця робіт. Ми допомагаємо знайти, але найкращий спосіб - одразу зробити все офіційно.

  1. Компанія, що проводить повірку, заявляє, що вони "офіційна служба... "

Tаких служб не існує. Термін "офіційна" не використовують. Існують компанії, що мають Уповноваження, знайти їх перелік можна за посиланням. Наприклад, ТОВ «Бюро повірки» має договір співпраці з Уповноваженою Лабораторією ЕТАЛОН-АСП (див. пункт 11 переліку Уповноважених Компаній). Ми не рекомендуємо співпрацювати з компаніями, що спекулюють неіснуючими термінами.